foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Bractwo Biegaczy

Stowarzyszenie Bractwo Biegaczy Zielona GóraParszywa 12

Tu znajdziecie wszystkie artykuły dotyczące Zielonogórskiego Crossu Parszywa 12

Czytaj więcej

Aktualności

Co nowego w Bractwie? Dowiecie się klikając tutaj

Czytaj więcej

Maraton Wina

Tu znajdziecie wszystkie informacje o Lubuskim Maratonie Wina i Miodu (galerie, filmy)

Czytaj więcej

Galerie

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

Czytaj więcej

Biegacz to nie ten, kto szybko biega

To ten, który nie ustaje w walce

Mamy niespodziankę dla wszystkich uczestników Parszywej 12. W tym roku, podobnie jak podczas szóstej edycji, jedną z nagród do wylosowania po biegu będzie kupon na skok spadochronowy ufundowany przez firmę Skykrawiec! - www.skykrawiec.pl
Miłych lotów!

skykrawiec

Jak mawiają specjaliści, utraconego czasu na trening nigdy się nie nadrobi, mamy zatem nadzieję, że trenowaliście sumiennie i jesteście przygotowani na niedzielny bieg, że jesteście przygotowani żeby wygrać..... czego wszystkim życzymy :-).
Jednak nim przekroczycie w glorii chwały linię mety  – zapraszamy po odbiór numerów startowych.
Część uczestników skorzystała już i być może skorzysta jeszcze z możliwości odbioru numerów startowych w Biegostacji. Dziękujemy. Pozostałych zapraszamy do Biura Zawodów, które „startuje” już w sobotę 25 czerwca 2016 r.
Zapraszamy zawodników którzy zgodnie z regulaminem dokonali rejestracji i wnieśli opłatę startową. Zachęcamy do wcześniejszego odbioru numeru startowego, unikną Państwo tym samym oczekiwania w dniu zawodów, a będziecie mogli ten czas przed startem poświęcić na rozruch czy też chwilę skupienia i koncentrację tak potrzebą przed zawodami.

Biuro Zawodów znajduje się w Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze przy ulicy
św. Cyryla i  Metodego  9.

Czynne w  sobotę 25.06.2016  r., od godziny 17:30 - 21:00 oraz w dniu zawodów tj. 26.06.2015 r., od godziny 8:00-9:30.            

Lista startowa jak informowaliśmy na stronie Cross'u została już zamknięta, a zatem zgodnie
z regulaminem nie ma możliwości zapisania się i dokonania opłaty startowej w dniu zawodów.

Pewna wiewiórka przechwyciła projekt medalu VI edycji Parszywej 12, którego prezentujemy. Na liście startowej widnieje już 487 osób, co oznacza, że do limitu brakuje już tylko 113 osób. Wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszamy. Do startu pozostało 65 dni... trenujecie?

medal P12 2016

I stało się, maszyna ruszyła. Zapisy otwarte Bractwo Biegaczy Zielona Góra wraz ze zbliżającą się wiosną zaprasza do uczestnictwa w VI Crossie Zielonogórskim "Parszywa 12". Zapisać można się już dzisiaj, natomiast biegniemy "do lata" w niedzielę 26 czerwca 2016 r. o godzinie 10.00 na Wzgórzach Piastowskich w Zielonej Górze.

Czytaj więcej: "Parszywa 12" już w grze! Zostaw swój ślad!

Takie informacje lubimy przekazywać najbardziej. 6. edycję Parszywej 12 będzie wspierać Biegostacja – profesjonalny sklep dla biegacza, który znajduje się w Zielonej Górze przy ul. Moniuszki 39 (przy rondzie obok b. Winiarnii). Biegostacja oferuje wszystko, co biegaczkom i biegaczom niezbędne do realizowania biegowej pasji. Na lato czy na zimę, na wiosnę czy na jesień, do biegania po asfalcie czy po górach, dla początkujących czy zaawansowanych. Zapraszamy! www.biegostacja.pl

biegostacjalogo

Miło jest nam poinformować, że pozyskaliśmy kolejnego partnera VI Zielonogórskiego Crossu Parszywa 12. Szerzej o tym już wkrótce, a dziś zdradzimy Wam jak będzie wyglądała brama Start/Meta tegorocznej edycji.

Mizuno

Polecamy