foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Bractwo Biegaczy

Stowarzyszenie Bractwo Biegaczy Zielona GóraParszywa 12

Tu znajdziecie wszystkie artykuły dotyczące Zielonogórskiego Crossu Parszywa 12

Czytaj więcej

Aktualności

Co nowego w Bractwie? Dowiecie się klikając tutaj

Czytaj więcej

Maraton Wina

Tu znajdziecie wszystkie informacje o Lubuskim Maratonie Wina i Miodu (galerie, filmy)

Czytaj więcej

Galerie

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, iż 2 grudnia 2016 r. (piątek) o godzinie 19:30 w salce mieszczącej się w hali sportowej przy ul. Prostej 39 w Zielonej Górze odbędzie się zebranie sprawozdawczo - wyborcze członków stowarzyszenia Bractwo Biegaczy Zielona Góra. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i jednocześnie liczymy na wysoką frekwencję!
Pozdrawiamy!

bractwo biegaczy logo

Życzymy Wam, aby te święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i... nadzieję! Niech ten czas Wielkanocy utrzyma Wasze marzenia w mocy, a każdego dnia, by nie zabrakło Wam wzajemnej życzliwości. Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość... a na deser... biegajcie oczywiście.

Bractwo Biegaczy Zielona Góra

Wielkanoc

W sobotni, upalny dzionek wesoła reprezentacja Bractwa Biegaczy wybrała się do Torunia, gdzie odbyła się pierwsza Nocna Dycha Kopernikańska. Start o 22:00 przy sztucznych ogniach, trasa przez bulwar nadwiślański i Stary Rynek, oraz fantastyczna meta w najnowocześniejszej chyba hali w Polsce... było przesympatycznie. Wspaniały wynik osiągnęła Agnieszka Grad-Rybińska (39:15), która zwyciężyła w klasyfikacji Open Kobiet! Gratulujemy!

DSC05640

Czytaj więcej: Bractwo On Tour. Toruń zdobyty!

Jesteśmy grupą ludzi, których łączy wspólna pasja do amatorskiego biegania. Zrzeszamy osoby w różnym wieku, biegające zarówno kilka miesięcy jak i nawet kilkanaście lat.

Czytaj więcej: O nas

Bractwo Biegaczy Zielona Góra
65-943 Zielona Góra, ul. Słowacka 6c

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecamy